Potrzebujesz pomocy w doborze wydechu do swojego samochodu? Zadzwoń lub napisz +48 664 304 909 info@eisenmann.com.pl

Logo Eisenmann

Kilka słów o marce Eisenmann

Wspaniałe brzmienie, niemiecka precyzja wykonania, doskonały wygląd i zauważalna poprawa osiągów – to najważniejsze zalety układów wydechowych Eisenmann. W mieszczącej się na obrzeżach miasteczka Hemmingen manufakturze od 26 lat ręcznie wytwarza się prawdopodobnie najlepsze układy wydechowe na świecie. Oczywiście z typowo niemiecką precyzją i dbałością o najwyższą jakość – od projektu, poprzez materiały i wykonanie, aż po pakowanie i wysyłkę do klienta.

Jak przed laty, tak i dziś cały proces powstawania Państwa układu wydechowego nadzorowany jest przez charyzmatycznego założyciela i właściciela firmy - Rolfa Eisenmanna, który skonstruował swój pierwszy wydech do własnego Porsche 911 w 1988 roku. Dlaczego Rolf Eisenmann zdecydował się właśnie na tę branżę? To proste! Żaden z dostępnych wówczas układów wydechowych nie spełniał jego oczekiwań...

Oprócz Porsche, do najważniejszych marek, pod kątem których projektowane są nowe układy wydechowe Eisenmann należą również BMW, Audi, Mercedes, VW oraz Mini. Przed rozpoczęciem sprzedaży każdego produktu układy wydechowe Eisenmann przechodzą różnego rodzaju testy – zarówno drogowe, jak i laboratoryjne, a wszystko po to żeby zamówiony przez Państwa produkt pod każdym wzgledem spełniał pokładane w nim oczekiwania. Perfekcja w każdym calu – po prostu Eisenmann.

Eisenmann siedziba

 

Wybierz markę i model

Nasze marki:

bbsakrapovicmagnaflowawronsterckenn