Potrzebujesz pomocy w doborze wydechu do swojego samochodu? Zadzwoń lub napisz +48 664 304 909 info@eisenmann.com.pl

Logo Eisenmann

Ceny produktów

Ceny produktów Eisenmann, które są umieszczone w naszym katalogu produktów są cenami wyjściowymi a nie ostatecznymi. Oznacza to, że nie stanowią całkowitego kosztu związanego z zakupem wydechu. Na cenę ostateczną składają się: aktualna cena wyjściowa wydechu, koszt niezbędnych akcesoriów montażowych, koszt dostawy i koszt montażu (jeśli taka opcja Cię zainteresuje).

Aktualność cen

Choć nasi pracownicy starają się, aby wszystkie ceny widoczne w naszym katalogu produktów były aktualne, to niestety nie zawsze jest to możliwe. W związku z dynamicznymi wahaniami kursów walut i nagłymi zmianami cen surowców, niektóre oferty i ceny widoczne w naszym katalogu produktów mogą chwilowo nie być aktualne. Przypominamy jednak, że nasi konsultanci zawsze i z przyjemnością przygotują dla Ciebie indywidualną ofertę na produkt, który Cię interesuje.

Akcesoria montażowe

W II kwartale 2020 roku centrala Eisenmann wprowadziła do oferty dedykowane zestawy montażowe, których zastosowanie jest konieczne lub wysoce zalecane dla poprawnego montażu danego wydechu. Nie wszystkie produkty znajdujące się w naszej ofercie wymagają zastosowania tego rodzaju zestawów montażowych a składające się nań akcesoria oczywiście różnią się w zależności od wydechu / samochodu. Informację odnośnie konieczności zastosowania zestawu montażowego oraz jego ceny, otrzymasz na etapie przygotowywania dla Ciebie indywidualnej oferty przez naszych konsultantów.

Koszt dostawy

Koszt wysyłki produktów Eisenmann, pod dowolny adres w Polsce, jest stały i wynosi 550 PLN / brutto - niezależnie od rodzaju wydechu. Koszt dostawy nie jest wliczony w cenę wydechu. Wysyłkę realizujemy za pośrednictwem sprawdzonych firm kurierskich

Płatności

W tej chwili jedyną akceptowalną formą płatności w sklepie eisenmann.com.pl jest przelew bankowy. Towar zostanie do Państwa wysłany po zaksięgowaniu wpłaty na nasze konto bankowe. Na życzenie wystawiamy faktury proforma. Dane do przelewu (np. w formie faktury proforma) znajdziecie Państwo w mailu potwierdzającym przyjęcie Państwa zamówienia do realizacji, który otrzymacie po zamówieniu wybranego produktu w naszym sklepie.

Wybierz markę i model

Nasze marki:

bbsakrapovicmagnaflowawronsterckenn