Potrzebujesz pomocy w doborze wydechu do swojego samochodu? Zadzwoń lub napisz +48 664 304 909 info@eisenmann.com.pl

Logo Eisenmann

W związku z dynamicznymi wahaniami kursów walut i nagłymi zmianami cenników przez producentów części i akcesoriów, które znajdują się w naszej ofercie, niektóre oferty i ceny widoczne na naszych stronach internetowych mogą chwilowo nie być aktualne.

 

Wykonany z najwyższej jakości stali nierdzewnej, aktywny (z "klapami") wydech końcowy firmy Eisenmann. W komplecie z tłumikiem otrzymasz cztery karbonowe końcówki o śr. 90 mm - do wyboru końcówki "proste" z wyciętym "płasczem" i widocznym logo "E" ("Signature") oraz końcówki "ścięte" z pełnym "płaszczem" ("LeMans")


W związku z dynamicznymi zmianami cen poszczególnych produktów oraz zawirowaniami związanymi z dostawami, serdecznie prosimy o kontakt z nami w celu przygotowania indywidualnej wyceny na produkty i akcesoria, którymi jesteś zainteresowany

Formularz zamówienia
osiem dodać dwa to

Opis

Wykonany z najwyższej jakości stali nierdzewnej, aktywny (z "klapami") wydech końcowy firmy Eisenmann. W komplecie z tłumikiem otrzymasz cztery karbonowe końcówki o śr. 90 mm - do wyboru końcówki "proste" z wyciętym "płasczem" i widocznym logo "E" ("Signature" - na zdjęciu, nr.6) oraz końcówki "ścięte" z pełnym "płaszczem" (LeMans - na zdjęciu, nr.3)

Wydech posiada homologację drogową i wykonywany jest ręcznie z najwyższej jakości stali nierdzewnej na indywidualne zamówienie. Produkt dedykowany do BMW  M340i (G20, G21) z silnikiem B58 oraz filtrem GPF/OPF. Produkt objęty dożywotnią gwarancją antykorozyjną.

Uwaga: Podana cena nie zawiera kosztów montażu oraz przesyłki.

Nr. produktu: B5465.00904.C ("Signature"), B5465.00904.CS ("LeMans")

Profesjonalny montaż / bezpieczna wysyłka
Układ wydechowe Eisenmann możesz zamontować w naszym nowoczesnym warsztacie znajdującym się pod adresem Radonice 1C, 05-870 Błonie k. Warszawy. Pracujemy używając najwyższej jakości narzędzi Hazet oraz podnośników renomowanej firmy Corghi. Jeśli jednak zdecydujesz się na montaż wydechu we własnym zakresie, to o bezpieczeństwo Twojej paczki również nie musisz się martwić. Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi i zaufanymi firmami kurierskimi, a wszystkie wysyłane przez nas paczki są odpowiednio zapakowane i ubezpieczone.
Uwaga: koszt transportu oraz koszt montażu wydechu nie są wliczone w cenę produktu. 

Baner AMJ Montaz

O nas
Jesteśmy głównym dystrybutorem produktów Eisenmann w Polsce. Działając pod nazwą „PMS Experience Exclusive Tuning" przez ponad 10 lat budowaliśmy pozycję rzetelnego i godnego zaufania przedstawiciela najlepszych na świecie firm tuningowych, wśród których nie zabrakło takich marek, jak choćby Eisenmann, BBS, Lorinser czy TechArt. Pod koniec roku 2016 nasza firma przekształciła się w AMJ Performance, a tym samym zyskaliśmy nowe możliwości rozwoju i dalszego podnoszenia jakości świadczonych przez nas usług. W maju 2018 roku przenieśliśmy się do nowej siedziby, która została wybudowana zgodnie z naszymi potrzebami i oczekiwaniami. W nowym budynku nie zabrakło zarówno dużej przestrzeni warsztatowej, komfortowej poczekalni wraz z przestrzenią wystawową, jak i pomieszczeń biurowych czy dużego parkingu. Zapraszamy!

Baner AMJ Budynek

O firmie Eisenmann
Jakość wykonania, brzmienie i wygląd układów wydechowych Eisenmann doprawdy trudno jest przecenić – lepiej już się po prostu nie da a w mieszczącej się na obrzeżach miasteczka Hemmingen manufakturze ręcznie wytwarza się pradopodobnie najlepsze układy wydechowe na świecie. Oczywiście z typowo niemiecką precyzją i dbałością o najwyższą jakość – od projektu, poprzez wykonanie, aż po pakowanie i wysyłkę do klienta – rzecz jasna pod okiem założyciela i właściciela firmy Rolfa Eisenmanna, który skonstruował swój pierwszy wydech do własnego Porsche w 1988 roku, a wszystko dlatego, że żaden z dostępnych wówczas układów wydechowych nie spełniał jego oczekiwań... Dziś w ofercie firmy Eisenmann znajdziesz setki kompletnych układów wydechowych oraz końcowych tłumików do większości poruszających się po naszych drogach samochodów sportowych, usportowionych i luksusowych.

Baner AMJ Eisenmann

Wybierz markę i model

Nasze marki:

bbsakrapovicmagnaflowawronsterckenn