Potrzebujesz pomocy w doborze wydechu do swojego samochodu? Zadzwoń lub napisz +48 664 304 909 info@eisenmann.com.pl

Logo Eisenmann

W związku z dynamicznymi wahaniami kursów walut i nagłymi zmianami cenników przez producentów części i akcesoriów, które znajdują się w naszej ofercie, niektóre oferty i ceny widoczne na naszych stronach internetowych mogą chwilowo nie być aktualne.

 

Wykonany ręcznie z najwyższej jakości stali nierdzewnej, aktywny (z „klapami), tłumik końcowy legendarnej, niemieckiej firmy Eisenmann. Produkt dedykowany jest do BMW BMW M3 (G80) oraz M4 (G82)

 


W związku z dynamicznymi zmianami cen poszczególnych produktów oraz zawirowaniami związanymi z dostawami, serdecznie prosimy o kontakt z nami w celu przygotowania indywidualnej wyceny na produkty i akcesoria, którymi jesteś zainteresowany

Formularz zamówienia
jeden dodać osiem to

Opis

Wykonany ręcznie z najwyższej jakości stali nierdzewnej, aktywny (z „klapami), tłumik końcowy legendarnej, niemieckiej firmy Eisenmann. Produkt dedykowany jest do BMW BMW M3 (G80) oraz M4 (G82).

UWAGA
Tłumik oferowany jest z kiloma wersjami kolorystycznymi końcówek (śr. 110 mm, typ: „Sidecut Design"). W tej chwili dostępne są końcówki: "Chrome/Al brushed" oraz "Chrome/Al black anodised", a niebawem pojawią się również końcówki karbonowe ("Chrome/Carbon").

Pozostałe informacje:
- Montaż tłumika końcowego wymaga odcięcia fabrycznego tłumika BMW. Powrót do fabrycznego układu jest jednak możliwy po zakupie i montażu dedykowanych obejm łączących BMW.
- W przypadku samochodów z fabrycznymi katalizatorami oraz filtrami GPF/OPF, brzmienie na zamkniętych klapach będzie podobne do fabrycznego. Na otwartych klapach wydech będzie jednak głośniejszy od fabrycznego.
- Sterowanie klapami jest identyczne jak fabryczne sterowanie klapami seryjnego wydechu.
- Montaż tego wydechu nie wymaga modyfikacji tylnego dyfuzora / zderzaka

Nr. produktu: B5470.00004

Profesjonalny montaż / bezpieczna wysyłka
Zakup jednego z produktów Eisenmann to gwarancja doskonałego brzmienia oraz poprawy osiągów Państwa samochodu, ale tylko pod warunkiem, że dany produkt zostanie zainstalowany w profesjonalny sposób. Jeśli chcielibyście Państwo mieć pewność, że montaż układu wydechowego zostanie wykonany zgodnie z zaleceniami i wytycznymi producenta, proponujemy Państwu profesjonalny montaż produktów Eisenmann w naszym nowoczesnym warsztacie znajdującym się pod adresem Radonice 1C, 05-870 Błonie k. Warszawy

Jeśli jednak zdecydujesz się na montaż produktów we własnym zakresie, to o bezpieczeństwo Twojej paczki również nie musisz się martwić. Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi i zaufanymi firmami kurierskimi, a wszystkie wysyłane przez nas paczki są odpowiednio zapakowane i ubezpieczone.

Baner Montaz 2021

O nas
Od ponad 10 lat wytrwale umacniamy się na pozycji rzetelnego i godnego zaufania przedstawiciela najlepszych na świecie firm tuningowych, wśród których nie zabrakło takich marek, jak choćby BBS, Eisenmann, Lorinser czy TechArt. W maju 2018 roku przenieśliśmy się do nowej siedziby, która została wybudowana zgodnie z naszymi potrzebami i oczekiwaniami. W nowym budynku nie zabrakło zarówno dużej przestrzeni warsztatowej, komfortowej poczekalni wraz z przestrzenią wystawową, jak i pomieszczeń biurowych czy dużego parkingu. Zapraszamy!

Baner AMJ Budynek 2021

O firmie Eisenmann
Wspaniałe brzmienie, niemiecka precyzja wykonania, doskonały wygląd i zauważalna poprawa osiągów – to najważniejsze zalety układów wydechowych Eisenmann. W mieszczącej się na obrzeżach miasteczka Hemmingen manufakturze od 26 lat ręcznie wytwarza się prawdopodobnie najlepsze układy wydechowe na świecie. Oczywiście z typowo niemiecką precyzją i dbałością o najwyższą jakość – od projektu, poprzez materiały i wykonanie, aż po pakowanie i wysyłkę do klienta.

Baner Eisenmann 2021

 

Wybierz markę i model

Nasze marki:

bbsakrapovicmagnaflowawronsterckenn